Asansör Şirketinden Daha Fazlası

30 yılı aşkın bir süredir, Devas yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik konularını sürdürmektedir. Devas, akıllı ve dijital engelli asansör sistemleri için kapsamlı çözümler sunan bir teknoloji lideridir.

Deneyimli profesyonel uzman kadrosu ile Çalıştığımız özel ve kamu kurumlarında güvenilir ortamlar ve çevre dostu asansör çözümleri üretiyoruz. En önemlisi, her yerde, her problemde çözüm üretmemizi sağlayan güçlü ve kapsamlı ilişkiler kurarız. İş ne olursa olsun, asansör üretiminin bir adım ötesine geçiyoruz.

Sevdikleriniz İçin Güvenilir Ürünler Seçin

92.7%

Yerlilik Oranı

90%

Kapasite Kullanımı

53%

Üretim / İhracat

SSS

Vibrasyon emici komponentleri, ultra sessiz ithal motoru, yumuşak kalkış ve duruş sağlayan sürüş sistemi ile gece ve gündüz kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen Tube ev asansörü benzersiz bir sürüş sistemi ile 110~230 Vac geniş bir enerji aralığında çalışır ve evsel enerji tüketiminizi düşürür.

Bir dizi mekanik güvenlik sistemleri ile donatılan DEVAS engelli platform sistemleri, beyan hızının %30 aşması veya halat kopmalarına karşı emniyet somunu, özel paraşüt fren sistemi ve manyetik fren ile sunulur.

Makine emniyeti direktifleri TS 81-41 Avrupa standartları ile üretilen Devas ürünleri ruhsat gerektirmez. Panoramik kabini, kuyusuz yapısı, özel tahrik sistemi ve min 40 mm kabin taban alanı ile çukur gerekmez.

Standart ölçülerde üretilen Devas ev ve engelli asansörleri yapılarınıza uygun özelleştirilebilir seçeneklerimiz ile istediğiniz ölçüler de üretilir.

Standart 2 yıl Devas garantisi ile sunulan ürünlerimiz yetkili servislerimiz ile yapılacak periyodik koruyucu bakım paketleri ile ömür boyu garantilidir.

Kendinden destekli özel modüler yapısı ile direkt zemin betonu üzerine uygulanabilen ürünlerimiz inşaat maliyeti oluşturmaz.

Tüm asansörlerimiz tasarımdan üretime kadar Avrupa güvenlik standartlarına tam olarak uygun olup Zagreb merkezli Udem Adriatic tarafından onaylanmıştır.

Kendi evlerinizin yer ve duvar döşemelerine uygun istediğiniz renk seçenekleri ve dekoratif krom kaplama ile üretilir.

Katlar arasında gün ışığının içeri girmesine izin veren yapısı ile ister kırılmaz fiber karbon isterseniz cam kaplama olarak üretilir.

Sonsuz vida mili makine parkurumuz ile kendi bünyemiz de ürettiğimiz çift ağızlı miller seyir mesafesi fark etmeksizin  istenilen uzunluk ve ölçüde üretilir.

Dış mekan kullanımı dikkate alınarak tüm metal aksamlar polyester dış cephe boya ile yapılmakta olup IP67 Pizzato kapı güvenlik kilidi standart olarak kullanılmaktadır. İsteğe bağlı kendi banyo havuzlarımız da (Oksidasyon Kaplama) siyah paslanmaz karartma veya galvaniz kaplama yapılmaktadır.

Bizimle Temasta Kalın