Otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olan Tube, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motoru, ithal bobinli kilit sistemi ve ithal sürüş sistemi ile konforlu asansörlerdir.
Tüp Asansör, Devas Tube

Evinizden güneşin çıkmadığı tasarımlar mı arıyorsunuz ?

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir.

Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Tube Ev Asansörü geleneksel asansörlerin uygulanamadığı benzersiz bir sürüş sistemi ile en küçük alanlar için özel olarak tasarlanır.

Evlerinizin aksesuarı oval vakum asansörler özel ölçüler de yapılabilir mi ?

  • Hız 15 cm/sn
  • Taşıma kapasitesi 400 Kg
  • Ip67 Pizzato elektronik güvenlik kilidi
  • Farklı kaplama seçenekleri

  • Sessiz çalışma özelliği
residential elevators cost
Enerjimiz dünyayı hareket ettirir. Gücün nereden geldiği veya nereye gitmesi gerektiği bizim için önemli değil, önemli olan sizin için engelleri kaldırdığından emin olmak bizim için yeterlidir.
Oval Asansör, Devas Tube

Makine dairesi kuyu çukuru ve asansör boşluğu ihtiyacı olmayan Devas Tube kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük asansör modelidir.

Evlerinizin dekoruna ve yapısına uygun ister yuvarlak ister köşeli tasarımlarımız ile alandan tasarruf sağlayan Tube 400 Kg taşıma kapasitesi ve 15 cm/sn hız ile konfor sunar.

Ultra sessiz tasarlanan Tube, vibrasyon emici komponentleri ithal motoru, ithal manyetik freni, soft kalkış ve duruş sağlayan benzersiz bir sürüş sistemi ile ses ve titreşim oluşturmaz. Devas Tube bir çok özelleştirilebilir seçenek ve aksesuar ile sunulur. Polyester boya, dekoratif krom kaplama ve modern MDF yada granit mermer ile stilinizi inşa edebilirsiniz.

  • Tüp asansörlerimiz tasarımdan üretime kadar Avrupa güvenlik standartlarına tam olarak uygun olup Zagreb merkezli Udem Adriatic tarafından onaylanmıştır.
  • Kendinden destekli özel modüler yapısı 40mm kuyu çukuru ve kırılmaz saydam kaplamaları ile direkt zemin beton üzerine uygulanabilen TUBE inşaat gerektirmez.
  • Katlar arasında gün ışığının içeri girmesine izin veren yapısı ile ister kırılmaz fiber karbon isterseniz cam kaplama olarak üretilir.
  • Standart 2 yıl Devas garantisi ile sunulan Tube yetkili servislerimiz ile yapılacak periyodik koruyucu bakım paketleri ile ömür boyu garantilidir.
  • Vibrasyon emici komponentleri, ultra sessiz ithal motoru, yumuşak kalkış ve duruş sağlayan sürüş sistemi ile gece ve gündüz kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Makine emniyeti direktifleri ile üretilen Devas TUBE ruhsat gerektirmez. Panoramik kabini, kuyusuz yapısı, özel tahrik sistemi ve 40 mm kabin taban alanı ile çukur gerekmez. Standart olarak 950 mm dış çapta üretilen Devas Tube 700 mm çap ile mükemmel kabin alanı sunar. Özelleştirilebilir seçeneklerimiz ile istediğiniz çapta üretilir.

Şimdi Birlikte Çalışma Zamanı

Tereddüt etmeyin! Ev ve engelli asansör projeleriniz için ücretsiz keşif hizmetleri ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

Bizimle Temas Kurun