Alanında uzman proje mühendislerimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif hizmeti sonunda size ve yapılarınıza en uygun asansör modeli seçimi ile başlayan projeleriniz yapılarınız için mükemmel asansörlere dönüşür.
Devas, Teknoloji

Kendi asansörünü nasıl tasarlarsın?

Ortaklarımız ve müşterilerimiz için yüksek konfor ve en üst düzeyde üretilen ev asansörleri 200 den fazla güvenlik parametresi ile Avrupa standartlarına uygun hayalinizdeki ev asansörlerini stilinizden ödün vermeden kendiniz tasarlamak ister misiniz?

Çok sayıda insanı güvenli ve hızlı bir şekilde ev içi asansör sistemleri ile yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, platform tipi asansör veya Devas ev asansörleri enerji bakım ve kurulum maliyetleri açısından en ideal çözümdür.

Kendi Asansörünü Tasarlamak İstermisin?

 • İnşasında asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler
 • Rezidanslar

 • Kamusal alanlar
 • Çatı ve teras katlar

 • Showroom ve müzeler
 • Dublex ve triplex villa tipi daireler
30 yılı aşkın bir süredir Devas ailesi uzun süreli ilişkiler ve projeler inşa ediyor. Çalıştığımız özel ve kamu kurumlarında güvenilir ortamlar ve çevre dostu asansör çözümleri üretiyoruz.
Devas, Platform Sistemleri

Kuyu çukuru ve kuyu dibi gerektirmeyen modüler üretim teknolojisi ile platform veya kabinli ev asansörünü yapmak isteyen sitil sahibi müşterilerimiz için geliştirdiğimiz uygulamamıza görsele tıklayarak açılan uygulama üzerinden cam yada sandviç panelleri durak sayısı giriş ve çıkış yerleri ile kapı yönlerini ve istediğiniz renk cam ve kaplama seçenekleri ile tasarlayabilirsiniz.

HOMELİFT EV & ENGELLİ ASANSÖRÜ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ.

Devas son 30 yıldır ev, villa ve kamusal alanlar da engellilik yaratan faktörleri ortadan kaldırmak için engelli asansörü, merdiven asansörü, ev asansörü, villa asansörü, uçak erişim lifti, dublex ev asansörü homelift ev asansörü ve villa asansörü sistemleri üretiyor.

 • Esnek üretim teknolojileri

 • Binlerce renk seçeneği

 • Cam kaplama seçenekleri

 • Ev elektriğine uygun sistemler

 • İso ve CE sertifikalı ürünler

Memnun müşteriler triplex ve dublex daire yada Villa ve evlerinin iç tasarımlarının mükemmel olması için kendi kişiselleştirilmiş villa asansörü veya camlı ev asansörlerini oluşturan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimizden, kuyu dipsiz villa asansörleri, homelift ev asansörü yaşlı asansörü ile dikey engelli sistemleri, panoramik ev asansörleri ve hizmetlerimiz hakkında ne söyleyeceklerini öğrenin.

Sizlerle uzun vadeli birlikteyiz

Satış sonrası panoramik ev asansörü, ev içi asansör veya dikey tip dış cephe engelli asansörleri kurulumunu yaptıktan sonra, müşteri desteğimizin de devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN!