50Kg dan 150Kg’a kadar ruhsat gerektirmeyen galvaniz kuyu giyotin kapılı monşarj asansör kurulum için kuyu dibi gerekmeyen geniş kullanım alanı olan yeni nesil asansör modellerindendir.

Garsoon, Monşarj Asansör

Antibakteriyel Yemek Asansörü Garsoon Monşarj Asansör

Garsoon Servis Asansörü; Otel, restaurant ve çok katlı yemekhanesi olan her yerde kullanılabilmektedir. Düşük maliyeti ve az yer kaplaması sebebiyle müsterilerimizin en çok tercih ettigi üründür. Monşarj Asansör Servis asansörü yük taşıma için tasarlanmış asansörlerdir.

enellikle restoranlarda, hastanelerde, kütüphanelerde, sanayi tesislerinde, ofis binalarında, villalarda katlar arası malzemelerin ve eşyaların taşınması için kullanılır. İnsanların giremeyeceği boyutlarda tasarlanmış olan monşarj asansörleri küçük yük ve yemek asansörleridir.

Anti Bakteriyel Dumbwaiter Nedir?

  • Kontrol Voltajı 24Vdc
  • Dış Kumanda Çağır Gönder / Kolektif
  • Bakteri Önleyici UV Sensing
  • Acil Kurtarma Manuel Kurtarma / Ups ile otomatik kurtarma
  • Enerji 1-phase 230V 50 Hz/ 3,6 A
Galvanizli Çelik Konstrüksiyon hazır kuyu sistemi 304 / 316 Paslanmaz çelik çoklu raf sistemi kabin kapısı Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça akıllı ses asistanı ile her zaman güveni taraftasınız.
Anti bakteriyel , Dumbwaiter

Anti bakteriyel Yemek Asansörü servis asansörleri, ağırlıklı yemek servisleri ve büyük mutfaklarda kullanıldığı için yemek asansörü olarak da anılmaktadır. İstenildiğinde kabinin içine tabak, bardak vs. koyulacak raflar yapılabilmektedir.

Karşı ağırlık prensibine göre çalışan Garsoon yemek asansörü tamburlu sistemlere göre daha konforlu ve asla yemekleriniz dökülmez.

Hijyenik şartlara dikkat edilmesi gereken bu asansörlerde anti bakteriyel paslanmaz çelik kabin içi kaplamaları ve taban malzemeleri ile üretilmektedir. Yemek asansörü olarak kullanılan servis asansörleri yükle temas eden alanlar bakımından hijyenik unsurlara uygun materyallerden imal edilmektedir.

  • Kapasite 50-150 kg
  • Soft Start Omron İnvertör
  • Max Hız 0,30 m/sn
  • Kapı ölçüsü 400×600 / 500×800 / 600×800 /800×800 /1000×100 mm (W x D)
  • Kabin ölçüsü 400×400 / 500×500 / 600×600 /800×800 /1000×100 mm (W x D)

Garsoon Dumbwaiter kendi giyotin kapıları üzerinde bulunan dijital ekran, stop butonu ve IP67 butonları ile hazır tesisat olarak üretilir. Montaj Sürenizi kısaltan D-monte teknolojisi ile üretilen servis asansörleri kapı üzerinde bulunan saydam görü panelleri ile kabin içerisi görünebilir. Görme engelliler için Multi dil VSR ses asistanı ile kullanımı kolay ve güvenlidir. Yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip olan Devas Dumbwaiter Monşarj Asansör, Servis Asansörü ,Mutfak Asansörü, Yemek Asansörü , Devas Asansör Sistemleri Servis asansörleri, ağırlıklı yemek servisleri ve büyük mutfaklarda kullanılmak için tasarlanmıştır.

Üretici fiyat avantajları ile

Tüm ürünlerimiz güvenlik kontrolleri ve yapılan performans testleri sonucunda servise verilir.

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN