Hızlı ve kolay kurulum için modüler yapı ile tasarlanıp üretilen Engelli Asansörü sizin ve ailenizin yıllarca keyifle kullanacağı güzel bir asansördür. Dış mekan engelli asansörü standartlarına uygun uçak erişim lifti Ada Pvag uyumu ile yat, gemi ve her türlü deniz taşıtlarında kullanılır.
Ada Pvag, Ağır Hizmet Sınıfı

Katlanabilir merdiven platform asansörü kaç metre uygulanabilir ?

Engelli merdiven asansörleri çoğunlukla akü yada batarya grupları ile çalıştırılır ve bunların 1 yılı geçmeyen akü ömürleri nedeni ile sürekli yenilenmeleri gerekir. Uzun seyir mesafelerinde yada trafiği yoğun olan mekanlarda kullanımı akünün şarjının bitmesi nedeni ile kesintiye uğrar. İdeal akü şarj süreleri üretici firma tarafından teknik dosyasında belirtilir ve genelde 12 saat olarak hesaplanır.

Akü ile çalışan kavisli döner merdiven asansörleri max 10 metre ray uzunluğunda kullanılır. Daha uzun seyirlerde akünün şarj kapasitesinin yetmemesi ve alt kat yada üst kat istasyona geldiğinde akü şarjı için gerekli zamanın verilmesi gerekir. Yoğun trafiği olan yerlerde akü şarjı için gerekli şarj süresinin yetmemesi sistem giderken akünün bitmesi yada voltajın düşmesi nedeni ile sistem yolda kalır.

Ev iş yeri ofis ve yapılarınız da katlar arası ulaşım için çözüm mü arıyorsunuz?

  • Ray üzerinden enerji hattı
  • Bluetooth ve wi-fi ile erişim
  • Alüminyum çift ray teknolojisi
  • VSR sesli anons asistanı
  • Android veya Ios mobil uygulama
Merdiven açısına bağlı minimum 225 Kg taşıma kapasitesi ve standart 7cm/sn hız veya opsiyonel 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği ile sunulur. Katlanabilir platform üzeri koltuğu farklı platform ölçüleri gibi opsiyonel seçenekleri de mevcuttur. Dış mekan asansör uygulamaları için epoksi boyalı alüminyum ray ve AISI 304 krom gramayer dişli ile imalat edilir.
Tasarım, Proje

Devas bünyesinde üretilen merdiven kenarı engelli asansör sistemleri bluetooth ve wifi üzerinden yazılımları güncellenebilir. Android ve Ios uyumlu mobil uygulaması ile tüm ayar ve parametreleri telefon üzerinden kontrol edilebilir. Toplam çalışma sayısı, bakım kontrolü, kullanım süresi boyunca hata ve arıza log kayıtları ile raporlama seçenekleri mevcuttur.

Dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar.

Görme yeteneğini kaybeden ayakta ve oturarak veya tekerlekli sandalye kullanıcıları için sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır.

  • Hızlı teslim
  • Geliştirilmiş sürüş sistemi

  • Otomatik güvenlik bariyerleri

  • Aşırı yük ikaz sistemi

  • Ekstra güvenlik sensörleri

Üretim montaj ve devreye alma aşamalarından geçen süreç sürekli eğitim programlarımıza katılan deneyimli montör ekiplerimiz tarafından yapılan kurulum, tüm güvenlik kontrolleri ve yapılan performans testleri sonucunda servise verilir.

GELECEĞİNİZE BİRLİKTE İLHAM VERME ZAMANI

Ücretsiz keşif hizmeti sonunda size ve yapılarınıza en uygun merdiven asansörü modeli seçimi ile başlayan projeleriniz yapılarınız için mükemmel asansörlere dönüşür.

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN!